rumeli_logo-01Rumeli Makina LTD.ŞTİ. Kendi alanında RFS markası ile Türkiye ve uluslararası pazarda en iyi çeşitlilik ve kaliteyi üretmeyi hedefleyerek, insan değerini ön planda tutarak, her birimde verimliliği arttırmanın tüm süreçlerine hakim olmayı benimsemiştir. 2015 yılında otobüs kamyon ve tır dorse yedek parçaları satış ve pazarlamasıyla müşterilerine hizmet etmeye başlayan firmamız piyasada oluşan talepler doğrultusunda 2016 yılında fren ekipmanları üretimine başlamış, özellikle fren kaliper tamir takımları üzerinde geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur.

Gelişen dünya teknolojisini yakından takip eden firmamız müşteri memnuniyeti ürün talepleri ve değişmekte olan piyasa şartlarını yerinde izlemek amacıyla düzenli periyodik aralıklarla müşteri ziyaretlerinde bulunmaktadır. Öncelikle müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmete başlamıştır. Gelişen bilgi çağında teknolojiye ayak uydurmaya çalışan, teknolojiyi takip eden RFS uluslar arası çapta geniş satış ağına ve deneyimli teknik personele sahip olmaya çalışıp, müşteri memnuniyeti ile satış sonrası hizmete odaklanmaktadır. Firmamız, geçmişten gelen bilgi birikimi doğrultusunda ürettiği ürünleri seri imal ederek daha ekonomik fiyatla piyasaya sunmayı hedeflemektedir ve bu amaç doğrultusunda yeni teknolojilere yatırım yapmaktadır.

Vizyonumuz
Otomotiv, Yedek Parça alanında ürün çeşidi, kalite ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirerek, verimli, karlı ve rekabetçi bir kuruluş olmaktır.

RFS’ nin Misyonunu ve Vizyonunu destekleyen kalite politikası;
– Ürün yelpaze ve çeşitliliğini arttırmak
– Sistemin Etkinliğini ve Süreçleri Sürekli İyileştirmek,
– Teknik Yetkinlikleri Artırmak,
– Verilere Dayalı Kararlar Alarak Çalışmak,
– Yenilikçi Yaklaşımları Teşvik Etmek ve Desteklemek,
– Yan Sanayii İle Bütünleşmek,
– Müşteriler Tarafından Devamlı Tercih Edilen Endüstriyel Kuruluş Olmak ve
– Müşteri Memnuniyetini Sağlamaktır.

fab2

This notebook comes with windows 7 home premium preloaded and will cost you only $399, which is full $100 down from the regular $499 price tag

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>